Türkçe     English     WhastApp

Adres

Abdullahoğlu Orman Ürünleri Mobilya İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. / Erdoğan Mah. Erdoğan Okul Sok. no:66/1 Kestel / BURSA


Telefon/Faks

+90 224 383 36 52-53
+90 224 383 36 96 fax


Email

pazarlama@abdullahoglu.com
info@abdullahoglu.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

                  Firmamız 1988 yılında, Almanya - Pfullingen şehrinde, kasnak başta olmak üzere  çeşitli hobi ürünleri üreten 141  yıllık Klass&Gessmann markasını bünyesine katarak hobi ürünleri pazarına girmiştir. Aynı dönmemlerde  iç pazar için '' Şirin Kasnak'' markasını oluşturarak sektörün öncüsü haline gelmiştir.

           Mevcut makine parkuru ve yılların getirdiği tecrübeyle; kayın ve ıhlamur ağacını el emeği yoğun bir süreçle işlemekte, nihai ürün olarak piyasaya sunmaktadır.

          Yıllık 1,5 milyonu aşan Nakış Kasnağı üretim kapasitemizle dünyanıın 30'dan fazla ülkesine doğrudan ihracatımız bulunmaktadır.Kasnak başta olmak üzere ürettiğimiz pek çok ürün , neredeyse dünyanın tamamına sevk edilmektedir.

          2008 yılında aldığımız bir kararla üretim bandımızı genişleterek ağırlıklı olarak  masif mobilya ve mobilya parçaları üretimi de yapılmaya başlanmıştır.

Ayrıca;

* Goblen Kasnaklar,

*Eğitim Dokuma Tezgahları,

* Halı Dokuma Tezgahları,

* Plastik Çelik Nakış Kasnakları,

* İpek-Batik Boyama Kasnakları,

Üretmekte olduğumuz ürün kategorilerinden bazılarıdır.

         Göstermiş olduğunuz ilgi ve talebi canlı tutabilmek için daha kaliteli ve yeni ürün arayışlarımız şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da devam edecektir.

İlginiz için Teşekkür Ederiz...

                                                                          ''  Tek Eksiğiniz ; El Emeğiniz ''